Συναντήσεις και εκδηλώσεις Meets and events across Greece

Βυτινα & Δημητσανα - Εντυπωσεις & φωτογραφιες

Thread Tools
 
Old 04-18-2010, 09:40 PM
  #11  
Registered User

 
SBIT's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Don't know yet!
Posts: 2,421
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Περάσαμε πολύ ωραία όλοι παρεάκι.
Ισμήνη ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες

Να ευχαριστήσουμε πολύ τους διοργανωτές της όλης ιστορίας Λευτέρη, Χρήστο και Μάριο. Και φυσικά τον Local με το ταβερνείο που μας έκλεισε.
Old 04-18-2010, 10:12 PM
  #12  
Registered User

 
ThanasiS2K's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 5,094
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Το φαγητό το φάγαμε απλά γιατί πεινούσαμε, τίποτα παραπάνω.
Τώρα εντάξει την διαδρομή την ξέραμε όλοι ότι θα είχε πολύ εθνική οδό .
Old 04-18-2010, 10:17 PM
  #13  
Registered User

 
leftis's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: The weasel's nest
Posts: 2,988
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Να ευχαριστησω πολυ τον Δημητρη (Local) για την βοηθεια που μας προσεφερε!!
Ωραια περασαμε, αλλα ξενερωσα FULL με την διαδρομη. Και με τα γαμωδιοδια!!!!
Old 04-18-2010, 10:19 PM
  #14  
Registered User

 
ThanasiS2K's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 5,094
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Δεν θυμάμαι να είχε τόσα διόδια η διαδρομή αυτή. Τι σκατα έχουν βάλει και άλλα ?
Old 04-18-2010, 10:30 PM
  #15  
Registered User

 
SBIT's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Don't know yet!
Posts: 2,421
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Παιδιά εκείνο που έχουν κάνει είναι το να πληρώνουμε και στο πήγαινε και στο έλα. Παλαιότερα πληρώναμε για τα συγκεκριμένα διόδια προς Τρίπολη 2,9 αλλά μόνο στο πήγαινε. Τώρα οι παπάρες για να μην ξεσηκωθεί ο κόσμος τι σκεφτήκαν. Σπάνε τα διόδια /2 (και στο πήγαινε και στο έλα) μόνο που το συνολικό πλέον αντίτιμο είναι 3,8!!!!!!!!!Ελλαδάρα το μεγαλείο σου!!!!!!!!!!
Old 04-19-2010, 12:29 AM
  #16  
Registered User

 
lalakis2000's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Ego edo dipla meno...
Posts: 6,602
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Eγώ πάλι πέρασα τέλεια

Ντάξει, ήθελα πολύ να έρθω (και δεν ήθελα καθόλου να μαι στην Κωλο-Γερμανία), οπότε μόνο και μόνο που ήμουν εκεί μου έφτανε και μου περίσσευε.

Και μένα με κούρασαν οι στάσεις κάθε τρεις και λίγο, και θα προτιμούσα να μαστε χωρισμένοι σε 2-3 γκρουπάκια (τόσα αυτοκίνητα είναι επικίνδυνο να ναι κομβόι)

ΑΛΛΑ

και το φαγητό μου άρεσε, και η παρέα, και η διαδρομή (ευτυχώς που ήμουνα τελευταίος και μετά τα τελευταία διόδια στην Τρίπολη χαθήκαμε με το Σαράντη και ένα ακόμα S και μετά λυσάξαμε στο δρόμο για Βυτίνα και Δημητσάνα) και το κρασάκι, και το καφεδάκι μετά με το Θανάση που έδωσε ρεσιτάλ και όλα...

Καλή παρέα να υπάρχει και καλή διάθεση, όλα τα άλλα...

Και ευχαριστώ όλα τα παιδιά που βοήθησαν στη διοργάνωση.
Old 04-19-2010, 12:48 AM
  #17  
Registered User

 
Amaretos's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Location: Peiraeus
Posts: 2,269
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Πολύ ωραίο το θεαμα με τοσα S στην εθνική κομβόι οπως παντα Σας πέτυχα 1 λεπτό αφου ξεκινήσατε απο τα διόδια και πήγα και κόλησα διπλα διπλα σε ολους

Θα ερχόμουν και εγω αλλα για κακή μου τύχη ειδα οτι τελικα είχε έρθει και ο lalakis και το μετανιωσα
Old 04-19-2010, 12:51 AM
  #18  
Registered User

 
leftis's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: The weasel's nest
Posts: 2,988
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Originally Posted by lalakis2000,Apr 19 2010, 11:29 AM
Ντάξει, ήθελα πολύ να έρθω (και δεν ήθελα καθόλου να μαι στην και θα προτιμούσα να μαστε χωρισμένοι σε 2-3 γκρουπάκια (τόσα αυτοκίνητα είναι επικίνδυνο να ναι κομβόι)
Το να χωριστουμε σε groupακια μου το ειχε προτεινει απο νωρις ο Μαριος, αλλα ειμαι πολυ αρνητικος με αυτη την ιδεα για τους εξης λογους:
- Δημιουργειται συγχηση για το ποιος ειναι σε ποιο groupaki κτλ
- Οπως και να το κανουμε σε καθε group θα μαζευονταν οι "παρεες", και αν και ειναι λογικο, σκοπος τετοιων εκδηλωσεων ειναι να ερχομαστε πιο κοντα.
- Θα υπηρχε σιγουρα πλοβλημα με το χρονοδιαγραμμα. Αλλο group εφτασε πιο νωρις, αλλο πιο αργα.

Ο λογος που καναμε τοσες στασεις, ειναι γιατι καποιοι καναν το μακρυ και το κοντο τους. Ποτε αργα, ποτε γρηγορα. Ποτε φευγω στη μεσαια λωριδα, ποτε μενω πισω. ΠΟΣΟ δυσκολο ειναι δηλαδη να ακολουθησεις ενα κομβοϊ??
Old 04-19-2010, 01:08 AM
  #19  
Registered User
 
t.i.n.t.'s Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 1,940
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

πολυ
Old 04-19-2010, 01:19 AM
  #20  
Registered User

 
lalakis2000's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Ego edo dipla meno...
Posts: 6,602
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Originally Posted by leftis,Apr 19 2010, 12:51 AM
Το να χωριστουμε σε groupακια μου το ειχε προτεινει απο νωρις ο Μαριος, αλλα ειμαι πολυ αρνητικος με αυτη την ιδεα για τους εξης λογους:
- Δημιουργειται συγχηση για το ποιος ειναι σε ποιο groupaki κτλ
- Οπως και να το κανουμε σε καθε group θα μαζευονταν οι "παρεες", και αν και ειναι λογικο, σκοπος τετοιων εκδηλωσεων ειναι να ερχομαστε πιο κοντα.
- Θα υπηρχε σιγουρα πλοβλημα με το χρονοδιαγραμμα. Αλλο group εφτασε πιο νωρις, αλλο πιο αργα.

Ο λογος που καναμε τοσες στασεις, ειναι γιατι καποιοι καναν το μακρυ και το κοντο τους. Ποτε αργα, ποτε γρηγορα. Ποτε φευγω στη μεσαια λωριδα, ποτε μενω πισω. ΠΟΣΟ δυσκολο ειναι δηλαδη να ακολουθησεις ενα κομβοϊ??
Mάριε! Πες του κάτι!

Μας τη λέει


Quick Reply: Βυτινα & Δημητσανα - Εντυπωσεις & φωτογραφιες



All times are GMT -8. The time now is 05:22 AM.