Συμπεριφορά Συζητηση σχετικα με τη συμπεριφορα του αυτοκινητου, οπως ευθυγραμμιση, αναρτησεις, φρενα, ελαστικα ζαντες και βελτιωσεις

ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ

Thread Tools
 
Old 06-08-2008, 09:19 AM
  #361  
Registered User

 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,032
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by Dimitrisss,Jun 8 2008, 04:27 PM
Συγνωμη ρε παιδια μπηκε ο φιλος ο Nordvinden και ποσταρε καποια πραγματα που εκανε στο αμαξι του και το αμαξι του φανηκε να παταει καλυτερα στο δρομο απο οτι πριν και τα ποσταρε με εναν δικο του τροπο.Δεν γινεται ολοι να γραφουμε με τον ιδιο τροπο και να εχουμε τον ιδιο τροπο σκεψης.Ο ανθρωπος πιστευει αυτη τη στιγμη οτι το αμαξι του εχει γινει καλυτερο στα πατηματα του και οτι στριβει καλυτερα,ισως αυριο-μεθαυριο να ξαναβαλει τα μαμα πραγματα απανω και να πει ελεγα βλακειες τοτε.Μηπως να ζητησει και συγνωμη που εγραψε τι εκανε στο αμαξι του και τι ρυθμισεις?Η επρεπε να πει οτι ειναι κωδικος Nordvinden?
energetic is offline  
Old 06-08-2008, 09:59 AM
  #362  
Registered User
 
gre165-makis's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,117
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Παντως δεν γραφω συχνα,αλλα διαβαζω συχνα και μου φαινεται οτι μερικοι εδω μεσα νομιζουν οτι ειναι στον στρατο ακομα. ο παλιος,ο νεος κτλ..

Στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν γνωριζω κανεναν απο τους 2ο σας και αυτα που γραφει ο δασκαλος μου φαινονται αρκετα ενδιαφεροντα και τα διαβαζω..Οποιος πιστευει το αντιθετο δεν απανταει,δεν σχολιαζει και τελειωνει εκει η ιστορια..
gre165-makis is offline  
Old 06-08-2008, 10:51 AM
  #363  
Registered User

 
katanaman's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 707
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by gre165-makis,Jun 8 2008, 09:59 AM
Στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν γνωριζω κανεναν απο τους 2ο σας και αυτα που γραφει ο δασκαλος μου φαινονται αρκετα ενδιαφεροντα και τα διαβαζω..Οποιος πιστευει το αντιθετο δεν απανταει,δεν σχολιαζει και τελειωνει εκει η ιστορια..
Συμφωνω απολυτα. Ο καθενας γραφει για ο,τι τον ενδιαφερει και στην τελικη σε θεμα αναρτησεων, θα μιλησεις για αναρτησεις . Δεν γινεται ο καθε κομπλεξικος επειδη εχει ψυχολογικα να γ@μ@ει καθε φορα το topic . Δεν σ αρεσει , δεν ποσταρεις.
katanaman is offline  
Old 06-08-2008, 11:43 AM
  #364  
Registered User

 
lalakis2000's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Ego edo dipla meno...
Posts: 6,602
Likes: 0
Received 1 Like on 1 Post
Default

Eγώ αντιπαραθέτω το ' Σ'αρέσει - δε σ'αρέσει, ποστάρεις'.

Αλίμονο άμα δεν ποστάρουμε, θα αποξενωθούμε τελείως.

Το φόρουμ μας φέρνει πιο κοντά .
lalakis2000 is offline  
Old 06-08-2008, 01:36 PM
  #365  
Registered User
 
dino_s's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 232
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

lol lalaki
aplos na mhn ginonte kakoproereta sxolia k to pezume eksipnidis merika atoma to kanoun afto suxna,se atoma pou oute kan gnorizoun!forum gia to gavlamakso mas einai sthn telikh ,den xriazete na trogomaste k na petame kakies...
dino_s is offline  
Old 06-09-2008, 01:29 AM
  #366  
Registered User
 
uma_chikara's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: athens
Posts: 4,828
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Εγώ, να πω ότι βρίσκω το να προκαλεί το ένα μέλος του forum το άλλο, τουλάχιστον γελοίο..

Το αν είσαι, ή θεωρείσαι είτε από τους άλλους, είτε από τον εαυτό σου καλός, το κάνεις για την πάρτη σου και μόνο και δεν αποδεικνύεις τίποτα σε κανέναν!!

Νομίζω ότι αρχίζει να ισχύει περισσότερο από ποτέ το εγώ είμαι καλύτερος οδηγός, ενώ οι άλλοι όχι, πράγμα που δεν περίμενα μέσα στο forum..

Επομένως...ηρεμούμε..
Ο καθένας μπορεί να γράφει ό,τι θέλει σχετικό με το topic και οι υπόλοιποι μπορούν να το σχολιάζουν χωρίς να ξεπερνούν κάποια όρια..


Nομίζω ότι οι CO θα πρέπει ,όταν ξεπερνώνται τα όρια, γιατί όχι, να σβήνουν posts..
uma_chikara is offline  
Old 06-09-2008, 02:01 AM
  #367  
Community Organizer

 
S2000_FUN's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 8,607
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Nομίζω ότι οι CO θα πρέπει ,όταν ξεπερνώνται τα όρια, γιατί όχι, να σβήνουν posts..
Ηλία είναι μεγάλο θέμα αυτό.................

Προέχει η αυτοσυγκράτηση και το ήρεμο πνεύμα.΄Οταν αυτά δεν υπάρχουν το επόμενο βήμα είναι η παρατήρηση και τελευταίο αυτό που λες.Από ότι φαίνεται σε αυτή την περίπτωση τα πράγματα ηρέμησαν χωρίς να συμβεί τίποτα, άσε που έγιναν όλα μέσα στο Σ.Κ. Δεν το σκεύτηκα να πάρω το laptop στην παραλία
S2000_FUN is offline  
Old 06-09-2008, 04:33 AM
  #368  
Registered User
 
Stradale's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Ioannina
Posts: 4,901
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ρε παιδιά,βλέπω ότι ξαφνικά βάλλεστε όλοι εναντίων του Τάσου,πόσο δε άτομα που δεν τον γνωρίζουν καθόλου.Παρακαλώ σε όσους δεν αρέσει ο τρόπος που απαντάει ο Τάσος ή ο οποιοσδήποτε εδώ μέσα,να περιορίσει τα σχόλια του μόνο πάνω σε αυτό και να αποφύγει νύξεις για την προσωπικότητα του άλλου!
Το αν ο Τάσος είναι κομπλεξικός,σχιζοφρενής ή νομίζει ότι άμα κλείσει τα 3 χρόνια στο φορουμ απολύετε από το στρατό,είναι δικό του θέμα,και καλύτερα να το κρίνουν άτομα που τον ξέρουν (πολύ) καλύτερα.
Δεν θέλω να αυτοδιοριστώ συνήγορος του tasea,δεν χρειάζεται άλλωστε,απλά εφιστώ την προσοχή στα μέλη για το μέλλον,ώστε να είμαστε όλοι ευτυχισμένοι και να απολαμβάνουμε τις φότο του Θανάση....
Stradale is offline  
Old 06-09-2008, 04:41 AM
  #369  
Registered User
 
uma_chikara's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: athens
Posts: 4,828
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

se periptwsi pou anaferesai se mena, exw na pw oti me ti seira mou den anaferomai mono ston taso, alla kai ston Nord kai se opoion allo tin exei dei odigara..

odigoi yparxoun polloi kalyteroi ap'olous mas!
allo na leme pragmata gia plaka...
otan omws arxizoume kai ta pisteuoume yparxei provlima...

egw eipa ksana oti auto pou thewrw geloio einai na prokaloume mesw tou forum allous i kai na dexomaste tis prokliseis gia na apodeiksoume tin"aksia" mas...

den asxoloumai allo..
uma_chikara is offline  
Old 06-09-2008, 07:42 AM
  #370  
Registered User
 
andreas2000's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Nea Makri
Posts: 178
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by gre165-makis,Jun 8 2008, 07:59 AM
Παντως δεν γραφω συχνα,αλλα διαβαζω συχνα και μου φαινεται οτι μερικοι εδω μεσα νομιζουν οτι ειναι στον στρατο ακομα. ο παλιος,ο νεος κτλ..

Στη συγκεκριμενη περιπτωση δεν γνωριζω κανεναν απο τους 2ο σας και αυτα που γραφει ο δασκαλος μου φαινονται αρκετα ενδιαφεροντα και τα διαβαζω..Οποιος πιστευει το αντιθετο δεν απανταει,δεν σχολιαζει και τελειωνει εκει η ιστορια..
+1

Ακριβώς τον ίδιο "δρόμο" ακολουθώ και εγώ.
Δεν γράφω τακτικά αλλά παρακολουθω.

Και αν θέλετε τη γνώμη μου,επειδή αυτό το topic είναι περί ΦΡΕΝΩΝ-ΑΝΑΡΤΗΣΕΩΝ τα "παλιά" παιδιά είναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΛΑΘΟΣ. Γνώμη μου πάντα.

Καλή η πλάκα παιδιά και πολλές φορες γελάω πάρα πολύ,αλλά αφού κάποιος άνθρωπος σπαταλάει χρόνο-σκέψη και γράφει-γιατι πιστεύει οτι είναι καλό που τα μοιράζετε μαζί μας-εμείς τον κράζουμε,ε καταλαβαίνουν όλοι τι είναι αυτό.

Πόσο μάλλον κάποιο νεο μελος.


υ.γ. χωρις να ρίξω λάδι στη φωτια,το 1:11,6 για κάποιον που το μυρίζει,δε μου φαίνεται ακατόρθωτο.
andreas2000 is offline  


Quick Reply: ΦΡΕΝΑ - ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ



All times are GMT -8. The time now is 01:37 PM.