Γενικά Θέματα εκτός S2000 For all Off Topic posts

Αποχώρηση της Honda από την F1

Thread Tools
 
Old 03-29-2009 | 07:54 AM
  #71  
energetic's Avatar
Registered User
 
Joined: Dec 2004
Posts: 30,032
Likes: 2
From: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Default

Δε ξερω πια... τι να πω! Δηλαδη ελεος, να βρασω το board of directors και τους αναλυτες τους! Πολυ στημενο παιχνιδι μου μυριζει...

http://www.grandprix.com/race/r804racenotes.html

Και κατι αλλο ενδιαφερον που ειχα ανεβασει στη κεντρικη σελιδα πριν λιγες μερες...
[URL=https://www.s2ki.com/home/2009/03/27/virgin-could-sponsor-honda-and-diffusers]Virgin could sponsor Honda and
Old 03-29-2009 | 09:08 AM
  #72  
vtecas's Avatar
Registered User
 
Joined: Mar 2009
Posts: 1,485
Likes: 0
From: ATHENS nomizo....
Default

Απορώ με το τι θα σκέφτονται οι άνθρωποι που εργάζονται στην Honda και τι αυτά τα πρωτοΚΛΑΣΜΕΝΑ εεε κλασάτα στελέχη.
Και άντε και να 'ναι στημένο -πολύ απίθανο μου φαίνεται βέβαια,αλλά τι? σκοπός ήταν να βγει η Honda εκτός? Η μήπως παίζει κάτι με το Brawn ,ή μήπως η κωλομερσεντέ ...ή ή και όχι τίποτα άλλο ,αλλά θα λέει τώρα ο κάθε μαλάκας ότι θέλει και άντε να πεις εσύ το αντίθετο...
Old 03-29-2009 | 09:20 AM
  #73  
johnsav's Avatar
Registered User
 
Joined: Nov 2008
Posts: 50
Likes: 0
Default

Δεν νομιζω να υπαρχει κατι στημενο, αλλωστε ο Brawn δεν ειναι καποιος τυχαιος και εχει αποδειξει το τι μπορει να κανει σε μια ομαδα! Παντως το σημερινο 1-2 ηταν ομολογω πολυ μεγαλη εκπληξη...
Old 03-29-2009 | 09:24 AM
  #74  
energetic's Avatar
Registered User
 
Joined: Dec 2004
Posts: 30,032
Likes: 2
From: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Default

Δεν αναφερω στημενο αγωνα, αλλα για συμφωνιες κατω απο το τραπεζι, στημενο παιχνιδι. Κατι δε παει καλα.
Old 03-29-2009 | 09:33 AM
  #75  
johnsav's Avatar
Registered User
 
Joined: Nov 2008
Posts: 50
Likes: 0
Default

Oταν θα ξεσπασει παλι καποιο σκανδαλο θα μαθουμε! Ετσι γινεται συνηθως!!
Old 03-29-2009 | 09:37 AM
  #76  
vtecas's Avatar
Registered User
 
Joined: Mar 2009
Posts: 1,485
Likes: 0
From: ATHENS nomizo....
Default

Κάτι τέτοιο εννοώ απλά η διατύπωση μου δεν βοήθησε. Όσο για τον Brawn σίγουρα δεν είναι τυχαίος και ούτε "τυχαία'' πιθανά να πήγε στη Honda και ούτε τυχαία..την αγόρασε(είχε παραπάνω budget αυτός εε?? και δεν φοβόταν για το μέλλον ενώ οι μαλάκες οι ιάπωνες είχαν λιγότερα και δεν ήξεραν τι τους ξημέρωνε εε???) και βέβαια έχει και λίγες γνωριμίες και διασυνδέσεις το παλικάρι...
Old 03-29-2009 | 09:48 AM
  #77  
johnsav's Avatar
Registered User
 
Joined: Nov 2008
Posts: 50
Likes: 0
Default

Σιγουρα θα ειχε βοηθεια απο πολλες μεριες γιατι εχει τις διασυνδεσεις. Η αληθεια ειναι βεβαια οτι περισσοτερο με απασχολει να δω φετος μεγαλυτερο ανταγωνισμο και μαχες και οχι σκανδαλα και δικαστικες διαμαχες!
Old 03-29-2009 | 09:54 AM
  #78  
vtecas's Avatar
Registered User
 
Joined: Mar 2009
Posts: 1,485
Likes: 0
From: ATHENS nomizo....
Default

Ο κάθέ γνώστης και πραγματικός φίλος της F1 αυτό περιμένει να δει γιατί τόσα μα τόσα χρόνια στην μετά SENNA εποχή δεν έχουμε δει και τίποτα σοβαρό.Έγινε και μεγάλος οδηγός το μουνόπανο ο σουμάχερ.Όλος ο αγώνας ένα τρενάκι με βαγονάκια και μόλις γίνει μια προσπέραση (αν γίνει και αυτή) έ τότε πρωτοσέλιδο θέμα. Την έχω σιχαθεί και αυτή και τους οδηγούς. Δε λέω βέβαια για την πίκρα που έχω φάει τα τελευταία χρόνια που ξαναμπήκε η Honda στην F1.Και το κερασάκι το σημερινό.Ε άντε......
Old 03-29-2009 | 10:10 AM
  #79  
johnsav's Avatar
Registered User
 
Joined: Nov 2008
Posts: 50
Likes: 0
Default

Επισης εχω βαρεθει καθε λογο και λιγακι να περιμενω τους αγωνοδικες να βγαλουν αποφαση...! Ελεος πια, με το παραμικρο ποινες! Βεβαια εμεις οι Ελληνες ειμαστε τυχεροι γιατι εχουμε τον δικο μας αγωνοδικη, τεχνικο εφορο, συμβουλο,ειδικο τεχνικων θεματων, κριτη και ενιοτε παρουσιαστη F1, Tακη Πουρναρακη...! Αντε να βρεξει σε κανεναν αγωνα να μας αναλυσει για εκατομυριοστη φορα το aquaplanning με τον δικο του μοναδικο τροπο!
Old 03-29-2009 | 10:18 AM
  #80  
vtecas's Avatar
Registered User
 
Joined: Mar 2009
Posts: 1,485
Likes: 0
From: ATHENS nomizo....
Default

δώσε ,δώσε. Γι αυτό εγώ έχω σταματήσει να βλέπω και έχω ηρεμήσει.Τι ήθελα ο μαλάκας και είδα αυτές τις μέρες?


Quick Reply: Αποχώρηση της Honda από την F1



All times are GMT -8. The time now is 05:20 AM.