Γενικά Θέματα εκτός S2000 For all Off Topic posts

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΑΓΩΝΕΣ

Thread Tools
 
Old 02-27-2009, 02:20 AM
  #261  
Registered User
 
konstantinos2000's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: salamina
Posts: 875
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ενταξει ειναι γνωστο το σκηνικο με τον ολυμπιακο στην ευρωπη.(ειναι για να το παιζεις στοιχημα)

Ενταξει ο ολυμπιακος δεν ηταν σε καλη κατασταση AΛΛΑ ρε παιδια και αυτοι οι Γαλλοι οτι πεταγαν ηταν μεσα.Χθες εκαναν 3 φασεις και ειχαν 2 γκολ.Και γκολ, που δε μπαινουν οχι μονο καθε μερα αλλα ουτε καθε 6μηνο.

Κριμα γιατι εκανε και μια ματσαρα με τη μπενφικα και φετος επρεπε να το πληρωθει,τουλαχιστον να πηγαινε στους 16.

Δε πειραζει παιδια υγεια και απο αυριο καναπε.
Old 02-27-2009, 02:28 AM
  #262  
Registered User

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,032
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Δικαιολογιες. Απλα αλλο επιπεδο το ελληνικο και αλλο του εξωτερικου. Η τριτη κατηγορια της Αγγλιας για παραδειγμα ειναι η πρωτη δικη μας. Τι λεμε τωρα δηλαδη!
Old 02-27-2009, 02:43 AM
  #263  
Registered User
 
konstantinos2000's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: salamina
Posts: 875
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Αυτο μου ακουγετε πολυ σα κακομοιρια.Δε λεω για το champions απο τη φαση των 8 και μετα ας μην κοροιδευομαστε τα ονοματα που παιζουν ειναι πολυ μεγαλα και παιζουν ολοι μπαλα.Στο uefa ομως μπορουμε να κανουμε πραγματα,δεν ειμαστε τοσο κατω.

Αν επαιζες σοβαρα και καλα οπως με τη μπενφικα,και παιρναγες θα αντιμετωπιζες την ομαδα που εχεις κερδισει 2 φορες και μαλιστα με τριαρες και την ομαδα που εφαγε απο μενα τριαρα.Τι δηλαδη και τη κερδιζουμε,και ειναι καλυτερη μας απο πανω και μπορει και αποκληνει και τη Milan?Αρα μαλλον εμεις παιζουμε μπαλα κατα διαστηματα και αυτο φταιει.Δε μιλαω για ομαδες μεγαθηρια.
Old 02-27-2009, 03:19 AM
  #264  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Ωραια, επειδη ΠΑΛΙ μαλ@κιες λετε... Και σας βαριεμαι... Για περυσι δεν βλεπω κανεναν να μιλαει και να λεει για ευρωπη... Που πηγα στην Βερτερ και εριξα 3 στην Γερμανια, Εβαλα 2 γκολ στην Ρεαλ και παιξαμε και πολυ ωραια μαλιστα και νικησα και την Lazio στην Ιταλια και τερματησα 2ος με ισοβαθμια με την Ρεαλ στον ομιλο. Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ που ηταν, Uefa, τι εγινε με τους Rangers? Αϊντε τωρα...

Και ναι μετα την φοβερη κληρωση που ειχα επαιξα και εφαγα στην Αγγλια 3 γκολ. Δεν ειμαι Παναθηναικος, δεν εχω ΚΩΛΟΦΑΡΔΙΑ!
Old 02-27-2009, 03:26 AM
  #265  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by energetic,Feb 27 2009, 01:28 PM
Δικαιολογιες. Απλα αλλο επιπεδο το ελληνικο και αλλο του εξωτερικου. Η τριτη κατηγορια της Αγγλιας για παραδειγμα ειναι η πρωτη δικη μας. Τι λεμε τωρα δηλαδη!
Επειδη απλα αυτο ποτ λες ειναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΥΡΟ και δεν ισχυει γιατι σαν μοναδες εχουμε δειξει πως μπορουμε να αντιμετωπισουμε ΤΕΡΑΤΑ, οπως πχ η Real 3 - 3 και εκεινη την χρονια κατεκτησε το CL, Μπαγιερν Λεβερκουζεν 5 - 2 φιναλιστ CL απο την προηγουμενη χρονια και πολλα αλλα παλια αποτελεσματα που πολλοι μπορει να μην ξερουν καν. Και αυτο παει και για την ΑΕΚ αλλα και για τον Παναθηναικο που εχουν φερει φοβερα αποτελεσματα με μεγαλες ομαδες.
Old 02-27-2009, 03:31 AM
  #266  
Registered User

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,032
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Στατιστικα στην Ευρωπη ο Ολυμπιακος ειναι για το π0υτ$ο, ενω ο Παναθηναικος απλα εχει γ@μ1$ει πολλες ομαδες. Φυσικα και οι δυο ομαδες εχουν φαει αρκετο ψ0λ1@σμ@ αλλα το λιγοτερο το εχει φαει ο Παναθηκαικος. Το καλο ειναι οτι και οι δυο ομαδες εχουν σταθει στο υψος τους καθως εχουν κανει καλες νικες στην Ευρωπη. Απλα ο Ολυμπιακος ειναι για κλαιν μαιν @@ και αυτο δεν αλλαζει. Με λιγα λογια, παμε Paul Van Dyk να κουνησουμε το κ0λ0 μας δεξια κι αριστερα και τα @@ μας πανω κατω.
Old 02-27-2009, 03:32 AM
  #267  
Registered User
 
konstantinos2000's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: salamina
Posts: 875
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Αυτο ακριβως ειπα και εγω πως αν εξερεσουμε τα ματσ με τους Γαλλους εχετε παιξει καλα οπως και με τη μπενφικα.
Και απλα προανεφερα πως αν παιρναγατε θα παιζατε με το γνωστο πλεον πελατη(Βερντερ),και ηταν καλη ευκαιρια για να προχωραγατε.
Τι δε καταλαβες?
Και ναι ουτε εμεις περσι παιξαμε καλα και γι'αυτο αποκληστηκαμε.
Φετος εχουμε κανει καλα παιχνιδια αλλα οσο καλα και αν ειναι τα πραγματα τωρα με το 1-1 που φεραμε αν δεν παιξουμε μπαλα στο οακα θα χασουμε.
Old 02-27-2009, 03:34 AM
  #268  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Εδω εχθες δεν περασε η Milan γιατι αποκλειστηκε απο την Βερτερ Βρεμης και η Deportivo εφαγε 6 γκολ (συνολο) απο την Aalborg BK. Μπαλα ειναι μπορει να σε παει, μπορει και οχι. Μ@λ@κιες στυλ Super Παναθας στην Ευρωπη ειναι ακυρες. Παιζω χρονια μπαλα και ξερω οτι μπορει να κατσει μια μερα και να μην παιξει κανεις και αλλες φορες να πεταμε... Αυτην την στιγμη ο Ολυμπιακος κανει την κοιλια που κανουν οι περισσοτερες ομαδες στα μεσα της σεζον και απλα ελπιζω να μην συνεχισει γιατι εχω μπροστα μου τους πελατες ... εεε, παναθηναικο ηθελα να πω σε λιγες μερες και τον ΠΑΟΚ στον κυπελο!
Old 02-27-2009, 03:36 AM
  #269  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Κωσταντινε με βρισκεις απολυτα συμφωνο!
Ο Μαριος δε ειναι Οτι να ναι στα Αθλητικα και παω πασσο.
Old 02-27-2009, 03:44 AM
  #270  
Registered User

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,032
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Originally Posted by eddiex,Feb 27 2009, 02:36 PM
Ο Μαριος δε ειναι Οτι να ναι στα Αθλητικα και παω πασσο.
Θα διαφωνησω, διοτι η γνωμη μου δεν επηρεαζεται απ'το γεγονος οτι "ανηκω" σε καποια ομαδα. Ειμαι φιλαθλος και μ'αρεσουν οι ευρωπαικες διοργανωσεις και το Champion League θεωρω οτι ειναι απολαυση. Οποτε μονο ειλικρινης και αμεροληπτη ειναι η γνωμη μου στο συγκεκριμενο θεμα, των δυο "αιωνιων" στην ευρωπαικη πορεια τους.

Τελος να προσθεσω οτι θεωρω πραγματικη απογοητευση το ελληνικο πρωταθλημα οταν (ευτυχως ημουν τυχερος) εχω δει αγγλικο πρωταθλημα οταν ημουν στο Newcastle upon Tyne και καθε Κυριακη ημουν στο γηπεδο τους. Ειχαμε καλες ακρες ευτυχως και η ολη ατμοσφαιρα ηταν εορταστικη καθε φορα.


Quick Reply: ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΑΓΩΝΕΣ



All times are GMT -8. The time now is 01:12 AM.