Γενικά Θέματα εκτός S2000 For all Off Topic posts

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΑΓΩΝΕΣ

Thread Tools
 
Old 02-19-2011, 11:54 AM
  #1181  
Registered User

 
Gkou2000's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 463
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Δεν ασχολούμαι με τα αθλητικά αλλά έχω να πω κάτι

Τα πρωταθλήματα του Γαύρου είναι σαν τα δώρα που μας έφερνε ο Άγιος Βασίλης όταν ήμασταν μικροί!Χαιρόμασταν που τα παίρναμε αλλά ξέραμε οτι μας τα πήρε ο μπαμπάς...
Old 02-19-2011, 12:05 PM
  #1182  
Registered User
 
kordelinos's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 645
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Mαριδακης FTW!!!
Σαπιος προεδρος.....Και πανω που χαρηκαμε που εφυγε ο Κοκκαλης..Αφησε διαδοχο
Πραγματικη σφαγη εγινε στο τηγανι..
Δεν πειραζει ομως..Ας το παρουν και ας το βαλουν εκει που ξερουν το πρωταθλημα τους...Αλλο ενα πετσινο στην συλλογη τους..
Well done boys...
Old 02-19-2011, 12:21 PM
  #1183  
Registered User

 
harri-S-'s Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: zakynthos
Posts: 2,415
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

να να να να π...τσα!!! να να να να π..τσα!!!!εχω υλικο μπολικο διοτι ημουν μεσα ξαφνικα..
Old 02-19-2011, 12:39 PM
  #1184  
Registered User
 
gmak_s2k's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Hot Topics!!!
Posts: 11,960
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Το τι ομάδα είμαι το ξέρετε......και το διευκρινίζω για να πω οτι όσα γράψω δεν έχουν να κάνουν με οπαδική αντιπαλότητα......

Δεν θα σταθώ στο αν σφάχτηκε ο Παναθηναικός σήμερα (που κατά την γνώμη μου έχει κάθε λόγο να διαμαρτύρεται και το δίκιο με το μέρος του)......

Εγώ θα σταθώ σε κάτι άλλο που αφορά και την ομάδα μου......

ΝΤΡΟΠΗ.......ΝΤΡΟΠΗ....ΝΤΡΟΠΗ... ...

Τι καφριλίκια ήταν αυτά πάλι;;;;......τις ίδιες μ@λ@κίες που έκαναν και οι δικοί μας στον επαναληπτικό του κυπέλλου.....και δεν μου λέει κάτι που θα τιμωρηθεί ο Ολυμπιακός ή που τιμωρήθηκε η ΑΕΚ.......χ€στηκ€ η φοράδα στο αλώνι......πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσουν αυτά τα πράγματα.....πιάστε επιτέλους 10 μ@λ@κισμένα από κάθε ομάδα και κλείστε τα μέσα μπας και από φόβο σταματήσει αυτό το χάλι.......

Έχω κοροιδέψει τον Σισέ στα πλαίσια της αντιπαλότητας αλλά το σημερινό ξεπερνάει κάθε όρια......όπως και να το κάνουμε είναι μεγάλος παιχταράς και είναι τιμή να παίζει στο Ελληνικό πρωτάθλημα.....είναι απαράδεκτο να τον κυνηγάνε να τον δείρουν μέσα στο γήπεδο και χωρίς μάλιστα να έχει προκαλέσει καθόλου......το ίδιο ισχύει για όλους τους παίχτες απλά στάθηκα στον Σισέ γιατί είναι μία κλάση πάνω από ολους που παίζουν αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα......

Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται οτι ο κάθε λαός έχει αυτό που του αξίζει.....ακόμα και στο ποδόσφαιρο......

Ν Τ Ρ Ο Π Η

Old 02-19-2011, 12:51 PM
  #1185  
Registered User
 
kordelinos's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 645
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by harri-S-,Feb 19 2011, 01:21 PM
να να να να π...τσα!!! να να να να π..τσα!!!!εχω υλικο μπολικο διοτι ημουν μεσα ξαφνικα..
Ρε Χαρουλη λιγη αντκειμενικοτητα...Ειμαι σιγουρος οτι δεν σαρεσε ο τροπος που πηρατε το ματς και το πρωταθλημα...!

qmak Απαραδεκτο αυτο που εγινε...Και το χειροτερο ειναι οτι θα περασει απαρατηρητο απο την ΕΠΟ
Old 02-19-2011, 12:59 PM
  #1186  
Registered User
 
actinf's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Moscow
Posts: 1,761
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by gmak_s2k,Feb 19 2011, 11:39 PM
ΝΤΡΟΠΗ.......ΝΤΡΟΠΗ....ΝΤΡΟΠΗ... ...

Τι καφριλίκια ήταν αυτά πάλι;;;;......τις ίδιες μ@λ@κίες που έκαναν και οι δικοί μας στον επαναληπτικό του κυπέλλου.....και δεν μου λέει κάτι που θα τιμωρηθεί ο Ολυμπιακός ή που τιμωρήθηκε η ΑΕΚ.......χ€στηκ€ η φοράδα στο αλώνι......πρέπει κάποια στιγμή να σταματήσουν αυτά τα πράγματα.....πιάστε επιτέλους 10 μ@λ@κισμένα από κάθε ομάδα και κλείστε τα μέσα μπας και από φόβο σταματήσει αυτό το χάλι.......

Έχω κοροιδέψει τον Σισέ στα πλαίσια της αντιπαλότητας αλλά το σημερινό ξεπερνάει κάθε όρια......όπως και να το κάνουμε είναι μεγάλος παιχταράς και είναι τιμή να παίζει στο Ελληνικό πρωτάθλημα.....είναι απαράδεκτο να τον κυνηγάνε να τον δείρουν μέσα στο γήπεδο και χωρίς μάλιστα να έχει προκαλέσει καθόλου......το ίδιο ισχύει για όλους τους παίχτες απλά στάθηκα στον Σισέ γιατί είναι μία κλάση πάνω από ολους που παίζουν αυτή τη στιγμή στην Ελλάδα......

Για άλλη μια φορά αποδεικνύεται οτι ο κάθε λαός έχει αυτό που του αξίζει.....ακόμα και στο ποδόσφαιρο......

Ν Τ Ρ Ο Π Η



Για το ότι δεν αξίζει να ασχολείται κάποιος με το συγκεκριμένο άθλημα, έχει φροντίσει βέβαια να μας το επιβεβαιώσει πρώτη απόλους η ίδια η FIFA...
Όταν αποφασίζουν να απορίψουν οτιδήποτε έχει σχέση με τον έλεγχο των διατητηκών αποφάσεων (πχ την μπάλα με το chip), τότε πρέπει κάποιος να είναι πολύ βλάκας για να μην καταλάβει ότι η ίδια η FIFA θέλει όλη αυτή την ξεφτίλα...

(ΥΓ: είμαι και "γαύρος")
Old 02-19-2011, 01:10 PM
  #1187  
Registered User
 
gmak_s2k's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Hot Topics!!!
Posts: 11,960
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Τάσο το απέρριψε γιατί πολύ απλά πως θα μπορούν να στήνονται παιχνίδια;;;

Για να μην κατηγορούμε μόνο, να πω συγχαρητήρια στον Βαλβέρδε που είχε τα @ρχίδι@ να πει οτι δεν του άρεσαν όσα έγιναν

Σε αντίθεση με τον χοντρομ@λ@κ@ τον Μαρινάκη και τις απαράδεκτες δηλώσεις του αλλά και το γεγονός ότι περίμενε τον Σισέ για να του πει "θα τα πούμε του χρόνου"

Όταν αυτοί που διοικούν τις ομάδες φέρονται και λειτουργούν έτσι τι περιμένουμε να κάνουν τα μ@στούρι@ και τα πρόβατα που έχουμε για οπαδούς;;;;......για άλλη μια φορά το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι......

Στο εξωτερικό οι οπαδοί δεν γνωρίζουν καν ποιοι είναι οι πρόεδροι των αντίπαλων ομάδαν και εδώ αυτά τα @ρχίδια είναι αυτοί που ακούγονται και φαίνονται περισσότερο από οποιονδήποτε ή οτιδήποτε άλλο στο ποδόσφαιρο......
Old 02-19-2011, 01:31 PM
  #1188  
Registered User
 
package's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 6,073
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Έχω σταματήσει πολλά χρόνια να πηγαίνω γήπεδο. Λέω να σταματήσω να παρακολουθώ ελληνικό ποδόσφαιρο.
Old 02-19-2011, 02:16 PM
  #1189  
Registered User

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,032
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Πραγματικο αισχος πολλα χρονια τωρα και για αλλη μια φορα. Ειναι πολλα τα λεφτα...

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/201...deos_2156.html
Old 02-19-2011, 02:19 PM
  #1190  
Registered User

Thread Starter
 
energetic's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Location: Athens, Greece, Europe, Earth, Universe
Posts: 30,032
Likes: 0
Received 2 Likes on 2 Posts
Default

Καλα που βλεπουμε και κατι τετοια που και που και αλλαζει το κλιμα.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=Rgk1H2eHkK8 [/media]


Quick Reply: ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - ΑΓΩΝΕΣ



All times are GMT -8. The time now is 01:21 AM.