Έλληνες Ιδιοκτήτες S2000 / Greek S2000 Owners Official Forum of Greek S2000 Owners. Greek Lovers are in great passion with the S2000!

GTCC 2012

Thread Tools
 
Old 09-14-2012, 08:35 AM
  #61  

 
eddiex's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Piraeus. . .
Posts: 11,536
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by SBIT
Αρα είμαστε για Τρίπολη τον Νοέμβριο (για τον αγώνα γιατί μας βλέπω και πιο νωρίς...!!!!)

Old 09-14-2012, 03:21 PM
  #62  

 
papdoc's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 141
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Καταφέρανε να χαλάσουν όλο το πρωτάθλημα φέτος.
Για την ενημέρωση σας, όταν έβγαινε το πρόγραμμα του 2012:
1. Κάποιοι επιμέναμε να γίνει ένας αγώνας στις Σέρρες. Η πλειοψηφία δεν δέχτηκε, γιατί είναι μακριά από την Αθήνα...
2. Κάποιοι επιμέναμε να ακολουθήσουμε όλο το πρωτάθλημα ταχύτητας, το οποίο είχε 2 Μέγαρα και 3 Τρίπολες. Η πλειοψηφία αποφάσισε να κοπεί η Τρίπολη του Δεκεμβρίου, γιατί σκοτεινιάζει νωρίς...
3. Κάποιοι ήμασταν έντονα αντίθετοι με τις καρτόπιστες. Η πλειοψηφία ήταν υπέρ με τη δικαιολογία ότι μαζεύουν συμμετοχές. Ο αγώνας στο Καρτόδρομο τους διέψευσε φυσικά, και το ίδιο θα γίνει και στο καρτόδρομο της Πάτρας.

Και φτάνουμε στο σήμερα, με την μεταφορά του αγώνα του Οκτωβρίου. Αντί να τον κάνουν Τρίπολη να γουστάρουμε, τον πήγαν στο καρτόδρομο της Πάτρας, μαζί με τον 4ο αγώνα. Πείτε μου, ποιος σοβαρός άνθρωπος θα κάνει τόσα χιλιόμετρα, θα διανυκτερεύσει στην Πάτρα, θα πληρώσει διπλή συμμετοχή (διπλός αγώνας, μην το ξεχνάτε), για να τρέξει 3+3 γύρους σε μία καρτόπιστα?
Όσοι βορειοελλαδίτες είχαν σκοπό να έρθουν Μέγαρα, περνάει έστω και από το πίσω μέρος του μυαλού τους να πάνε Πάτρα? Ενώ αν γινόταν ο αγώνας στην Τρίπολη, είμαι σίγουρος ότι θα ερχόντουσαν όλοι, και θα το χαιρόντουσαν και διπλά σε σχέση με τα Μέγαρα.

Έχω ξενερώσει απίστευτα από προχθές, και καλό είναι να μπει ο Κωνσταντίνος στο φόρουμ του GTCC και να τους πει την γνώμη των μελών του s2k, γιατί χωρίς αντίδραση κάποιοι δεν καταλαβαίνουν...
Old 09-15-2012, 05:15 AM
  #63  
Registered User

Thread Starter
 
Nabu's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Far far away...
Posts: 8,561
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Μα όλα αυτά ρε συ Δημήτρη δεν νομίζεις ότι θα έπρεπε να τα έχουν σκεφτεί μόνοι τους.

Στην συνέλευση που έγινε τις προάλλες δεν ήμουν για να ξέρω τι ειπώθηκε και ποια η λογική πίσω απο όλο αυτό αλλά μου κάνει φοβερή εντύπωση η απόφαση να γίνει 2ος την ίδια μέρα στην πίστα της Πάτρας!!

Όσο για αυτό που λες για να μπω και να γράψω, δεν θα το κάνω για τον απλό λόγο ότι δεν θέλω το πρώτο πόστ του s2k.gr εκει μέσα να είναι για κράξιμο. Δεν υπάρχει λόγος αφού ακόμα δεν έχουμε τρέξει ούτε έναν αγώνα ως club.
Old 09-15-2012, 06:14 AM
  #64  

 
papdoc's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 141
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by Nabu
Όσο για αυτό που λες για να μπω και να γράψω, δεν θα το κάνω για τον απλό λόγο ότι δεν θέλω το πρώτο πόστ του s2k.gr εκει μέσα να είναι για κράξιμο. Δεν υπάρχει λόγος αφού ακόμα δεν έχουμε τρέξει ούτε έναν αγώνα ως club.
Δεν μιλάω για κράξιμο Κωνσταντίνε, αλλά να μεταφέρεις το γεγονός ότι τα 5-6-7 αυτοκίνητα που θα έτρεχαν Μέγαρα ή Τρίπολη, δεν σκέφτονται καν να τρέξουν Πάτρα. Εκτός και αν το σκέφτονται, οπότε πάω πάσο. Επισης, το ότι το s2ki.gr δεν έχει τρέξει κανέναν αγώνα δεν λέει τίποτα όσον αφορά τη βαρύτητα της γνώμης του.
Old 09-16-2012, 12:45 PM
  #65  
Registered User

 
Tazio's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 940
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by papdoc
1. Κάποιοι επιμέναμε να γίνει ένας αγώνας στις Σέρρες. Η πλειοψηφία δεν δέχτηκε, γιατί είναι μακριά από την Αθήνα...


Originally Posted by papdoc
Όσοι βορειοελλαδίτες είχαν σκοπό να έρθουν Μέγαρα, περνάει έστω και από το πίσω μέρος του μυαλού τους να πάνε Πάτρα? Ενώ αν γινόταν ο αγώνας στην Τρίπολη, είμαι σίγουρος ότι θα ερχόντουσαν όλοι, και θα το χαιρόντουσαν και διπλά σε σχέση με τα Μέγαρα.
Καλύτερα να φάμε τα λεφτά μας σε στραγάλια...Και δεν πάμε με τα ίδια λεφτά κανα Hungaroring λέω εγώ;

Υ.Γ. Για όσους Βορειους δεν έχουν ενημερωθεί, γίνεται ανάλογη προσπάθεια κι εδώ πάνω για να ξαναζωντανέψει το attc με πρωτάθλημα κάποιων αγώνων στο Ρύσιο.




All times are GMT -8. The time now is 11:29 AM.