Έλληνες Ιδιοκτήτες S2000 / Greek S2000 Owners Official Forum of Greek S2000 Owners. Greek Lovers are in great passion with the S2000!

μετ/νο s2000

Thread Tools
 
Old 09-14-2012, 01:35 AM
  #11  
Registered User

 
katanaman's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 707
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by god1976
....καλημερα
...σας ευχαριστω για τα σχολια σας ...το saki μετα και απο ελεγχο στο παπρα ...βγηκε καθαρο (θελω να πιστευω ..χα..χα.)...οποτε και ειμαι νεος κατοχος honda..
προς το παρον για λογους δουλειας θα ειμαι ζακυνθο..μεχρι τελη οκτωβρη ...μετα επιστρεφω αθηνα ..οποτε σε καποια συναντηση θα τα πουμε και απο κοντα...
....τελος αναρτηση φοραει blistein pss9(απο οτι διαβασα ειναι καλη) οποτε θα ψαχτω και για εξατμηση,λαστιχα και μαυρο ταμπλο οποτε αν καποιος κατι εχει απο αυτα ή σκοπευει να αλλαξει ας με εχει στα υποψιν...
καλως σας βρηκα λοιπον
Στον παπρα βρηκες κ συ... τι εννοεις μαυρο ταμπλο? τι εχει το ταμπλο του? καλοταξιδο και καλες βολτες!
Old 09-14-2012, 02:54 AM
  #12  
Registered User
Thread Starter
 
god1976's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 30
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

katanaman σε ευχαριστω ολοι να εχουμε καλες βολτες

Πηγα παπρα γιατι ειχα παρει ενα evo 9 το 2006 και ειχα μια καλη συνεργασια για 2 χρονια γιατι???

...λοιπον αναφορικα με το ταμπλο...στο προηγουμενο ιδιοκτητη καποιος σοφος μαστορας για να βαλει ενα gps θεωρησε σκοπιμο να τρυπησει το ταμπλο!!!! για να τοποθετησει τη βαση στηριξης!!! στο σημειο περιπου που καποια παιδια εδω εχουν βαλει την οθονη του car pc....αυτο αλλαζει ολο το πανω μερος εκτος πινακα οργανων και καπακι αεροσακου....ευτυχως που επιχειρησα να το βγαλω και το ειδα....
Old 09-14-2012, 03:00 AM
  #13  
Registered User

 
Tazio's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 940
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by SBIT
Καλορίζικο και καλοτάξιδο! Αλλο ένα moonrock στο κλαμπ


Καλοτάξιδο φίλε μου...
Old 09-14-2012, 03:18 AM
  #14  
Registered User

 
SBIT's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Don't know yet!
Posts: 2,421
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Φιλέ μου συγνώμη που θα στο πώ αλλά αν ξεβιδώσεις το ταμπλό το βγάλεις και βάλεις άλλο ποτέ δεν θα είναι το ίδιο από πλευράς τριγμών!!! Απλά μην το κάνεις! Βάλε κάτι να το κρύψει (αν φυσικά μπορείς πάρε car pc που το κάνει πολύ ωραίο).

Ασε που για να βρείς ταμπλό θα κάνεις πολύ καιρό και το πιό πιθανό είναι να το κλαίει κάποιος......
Old 09-14-2012, 04:55 AM
  #15  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Καλοτάξιδο κ απο μένα και καλώς ήρθες!!!! Θα το χαρείς το μωρό σου πολύ!!!!!!!

Τ όνομα σου?

Γι αυτά που ψάχνεις πήγαινε εδώ https://www.s2ki.com/s2000/forum/172...F%CE%B5%CF%82/ και όπως σου είπε και ο Σαράντης (SBIT) θα βρεις διάφορα πράγματα που μπορεί να σε ενδιαφέρουν (και Js πωλείται ).
Old 09-14-2012, 05:22 AM
  #16  
Registered User
 
xristoforoS2000's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Ανατολική Αττική
Posts: 204
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Καλοτάξιδο και με πολλά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα. Καλως ήρθες στην τρέλα του vtec!
Old 09-14-2012, 06:01 AM
  #17  
Registered User
Thread Starter
 
god1976's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 30
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

....με στον ενθουσιασμο μου ..φανηκα αγενης...χα...χα... θοδωρης κατα κοσμο ...blondie την ειδα την αγγελια, δε ξερω τεχνικα, αλλα προτιμω να το κρατησω.... διπλομπουκι.χα.χα....η δικια σου ειναι μονη...απο οτι θυμαμα
Old 09-14-2012, 06:40 AM
  #18  
Registered User
 
uma_chikara's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: athens
Posts: 4,828
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by SBIT
Φιλέ μου συγνώμη που θα στο πώ αλλά αν ξεβιδώσεις το ταμπλό το βγάλεις και βάλεις άλλο ποτέ δεν θα είναι το ίδιο από πλευράς τριγμών!!! Απλά μην το κάνεις! Βάλε κάτι να το κρύψει (αν φυσικά μπορείς πάρε car pc που το κάνει πολύ ωραίο).

Ασε που για να βρείς ταμπλό θα κάνεις πολύ καιρό και το πιό πιθανό είναι να το κλαίει κάποιος......
Συμφωνώ απόλυτα..Καλοτάξιδο να είναι.. μάλλον δε μπορούσες να κάνεις καλύτερη επιλογή σε θέμα αυτοκινήτου.. Θα δεις πως θα ξεχνάς τα πάντα με το που μπαίνεις..
Old 09-14-2012, 09:49 AM
  #19  
Registered User

 
katanaman's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 707
Likes: 0
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by god1976
katanaman σε ευχαριστω ολοι να εχουμε καλες βολτες

Πηγα παπρα γιατι ειχα παρει ενα evo 9 το 2006 και ειχα μια καλη συνεργασια για 2 χρονια γιατι???

...λοιπον αναφορικα με το ταμπλο...στο προηγουμενο ιδιοκτητη καποιος σοφος μαστορας για να βαλει ενα gps θεωρησε σκοπιμο να τρυπησει το ταμπλο!!!! για να τοποθετησει τη βαση στηριξης!!! στο σημειο περιπου που καποια παιδια εδω εχουν βαλει την οθονη του car pc....αυτο αλλαζει ολο το πανω μερος εκτος πινακα οργανων και καπακι αεροσακου....ευτυχως που επιχειρησα να το βγαλω και το ειδα....
γενικα δεν εχω τις καλυτερες εντυπωσεις για τον συγκεκριμενο οπως κ αρκετοι φιλοι μου...τεσπα μικρη σημασια εχει πλεον. κοιταξε εκει που κανουν μικροβαφες-επιδιορθωσεις κλπ στυλ ChipsAway Paintbull κλπ γιατι απ οτι εχω δει κανουν επισκευες κ σε πλαστικα, ταμπλω , ταπετσαριες κ με πολυ καλο αποτελεσμα. οπως ειπαν τα παιδια, δεν θες να βγαλεις το ταμπλω...
Old 09-14-2012, 10:05 AM
  #20  
Registered User

 
blondie_s2k's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Wonderland
Posts: 7,407
Received 0 Likes on 0 Posts
Default

Originally Posted by god1976
θοδωρης κατα κοσμο ...


Ισμήνη




Quick Reply: μετ/νο s2000



All times are GMT -8. The time now is 02:04 PM.